Facebook

Media o nas

Nasze Turbany na Gali LifeBall -Wiedeń 2013

Zdjęcia z konferencji prasowej w Wiedniu z 08 maja 2013, gdzie wystąpiły turbany powstałe w mojej pracowni.

   Przepiekne Peruki i turbany do Spektakli i Musicali
W mojej pracowni  od niedawna powstają również przepiękne turbany do spektakli i musicali.

Miałam ogromny zaszczyt  pracując u Any d'Avray w Paryżu-uczestniczyć w stworzeniu 400 peruk do  spektaklu-"Cleopatre-la derniere reine d'Egypte" w reżyserii i choreografii Kamela Ouali. Spektakl odniósł ogromny sukces i był z wielkim powodzeniem wystawiany przez 2 lata w Paryżu i całej Francji.

Zdobyte doświadczenie wykorzystuję i kontynuuję teraz wraz z moją wspaniałą załogą tworząc  miedzy innymi Turbany do wielkiej Gali LifeBall ,która corocznie gromadzi w Wiedniu najwspanialsze gwiazdy i osobistości świata-by dzięki ich pomocy wspierać chorych na AIDS oraz badania nad lekiem na tą chorobę.

 

  


Żyjmy Dłużej

Nasze turbany -jako modne nakrycie głowy w upalne dni, jako dopełnienie letnich sukienek oraz idealna ochrona przed słońcem na plaży...


Turbany Lidii - Historie przez życie pisane

Artykuł zamieszczony w styczniowym wydaniu "Życie na gorąco"


W moich turbanach mieszka słońce

Wzruszający artykuł na temat pomysłodawczyni i założycielki Atelier de Creation Lidia zamieszczony w kwietniowym wydaniu miesięcznika Claudia.

Z sercem projektuje turbany dla kobiet, które dotknęła utrata włosów. Sama wie, jak to jest. Dlatego pragnie, by zwłaszcza wtedy, w trudnych chwilach, panie czuły się piękne i zadbane.

Turban - rozwiązanie dla kobiet, które utraciły włosy

Kobiety chore na nowotwory w trakcie chemioterapii muszą pogodzić się także z utratą atrybutu kobiecości, jakim są włosy. Pani Lidia postanowiła wyjść im z pomocą i stworzyła firmę produkującą turbany. Wyprodukowane z naturalnych materiałów, nie alergizują, jak sztuczne peruki i pozwalają czuć się kobieco.

Wizyta w Dzień dobry TVN 14 stycznia 2011